Facebook

Úvod > Novinky

ZUŠ Jilemnice - přehled virtuálních výstav

ZUŠ Jilemnice - přehled virtuálních výstav

01.04.2021 - 30.06.2021

  • Pořadatel: ZUŠ Jilemnice

Co dokáže jaro

Ve virtuální galerii si můžete prohlédnout fotografie žáků VO, tentokrát na téma "Co dokáže jaro". Navazuje na prezentaci "Co dokáže zima" a "Co dokáže podzim".

 

Kosatce inspirované Vincentem van Goghem

Podívejte se na novou výstavu 54 prací. Žáci měli za úkol podle vlastní fantazie barevně ztvárnit Kosatce od V. V. Gogha. Šlo o individuální barevné vyjádření a různorodost zpracování.

Je zajímavé pozorovat různé přístupy, techniky, postoje. Někdo tento úkol zpracoval expresivně a někdo naopak s pečlivostí vybarvoval a držel se předlohy, výsledky byly u někoho velmi originální.

 

Malujeme jako Picasso

Malby inspirované kubismem.

 

Fiktivní město

Výstava domů i celého fiktivního města, které měly děti vytvořit pomocí nejrůznějších materiálů z domova. Práce jsou k vidění v přízemí budovy výtvarného oboru(šatna dětí), prozatím je ke shlédnutí pro veřejnost pouze skrz okna. Děti z výtvarky si mohou postupně výstavu prohlédnout i uvnitř budovy.

zpět

 

velikost písma - A +

Loga projektu Projekt Zavádění CAF v Jilemnici

Projekt „Zavádění CAF v Jilemnici“ číslo: CZ.1.04/4.1.01/53.00038. Tento projekt je financován z ESF prostřednictvím Operačního programu Lidské zdroje a zaměstnanost a státního rozpočtu ČR. Díky projektu pořídilo Město Jilemnice v roce 2011 tyto webové stránky.