Facebook

Úvod > Závady a nedostatky

Závady a nedostatky

Pomozte nám v řešení pořádku a čistoty v našem městě. Najdete-li nějaké závady či nedostatky, prosíme oznamte je prostřednictvím tohoto informačního kanálu. Pro řešení ostatních specifických problémů (týkajících se třeba Vaší osoby, potřeby poradit atd. ) použijte prosím komunikační kanály. Dotazy a příspěvky, které nejsou podepsány nebo neodpovídají danému tématu, nebudou v této sekci zveřejněny. Děkujeme!

Oznámeno: 30.06.2017, Adam Flégl

Mostek přes Jilemku

Dobrý den,

lávka přes Jilemku pod čp. 541 (cestička spojující ulici Roztocká a V Jilmu) je ze směru od ulice V Jilmu pro cyklisty a kočárky velice obtížně sjízdná, neboť vlivem eroze a dešťů vznikl schod o výšce cca 10cm. Jménem občanů používající tuto cestičku prosím o odstranění závady či rady, jak mohu sám postupovat.

S pozdravem

Adam Flégl

Stav: vyřešeno

Oznámeno: 28.06.2017, ověřený zadavatel

Zvědavá ulička

V noci nesvítí v celé ulici pouliční osvětlení.

Stav: vyřešeno

Oznámeno: 26.06.2017, ověřený zadavatel

Jilemnice, U Nemocnice

Dobrý den, už 3 dny nesvítí veřejné osvětlení v ulici U Nemocnice, v Metyšově a směrem do města...

Stav: vyřešeno

Oznámeno: 09.03.2017, Karel Novotný

V jilmu

nepořádek u kontejnerů na tříděný odpad

Stav: vyřešeno

Oznámeno: 06.03.2017, Jiří Hnyk

Luční ulice před ulicí Polní

Nefunkční světlo veřejného osvětlení

Stav: vyřešeno

Oznámeno: 17.11.2016, ověřený zadavatel

Jeriova ulice

Dobrý den.
Již delší dobu nesvítí lampa veřejného osvětlení
na sídlišti před vchodem do bytového domu č. p. 990 Jeriova ulice.
Děkuji za opravu
Aleš Novotný

Stav: vyřešeno
Vyřizuje: Jan Fűri
Závada odstraněna 23.11.2016

Oznámeno: 14.11.2016, Marika Doležalová

Hrabačov, Hanče a Vrbaty - Na Kozinci

V ulici Hanče a Vrbaty - poblíž domku s č. p. 737 se nad cestou nebezpečně naklání téměř uschlý strom.

Stav: řeší se
Vyřizuje: Bc. Jana Steinerová
Dobrý den, děkujeme za podnět. Vámi uvedený strom není na městském pozemku. Situaci se pokusíme řešit přímo s majitelem pozemku.

Oznámeno: 10.11.2016, Jiří Hnyk

křížovatka Luční a Polní ulice

delší dobu nesvití pouliční lampa

Stav: vyřešeno
Vyřizuje: Jan Fűri

Oznámeno: 29.06.2016, ověřený zadavatel

Jilemnice- autobusové nádraží

Dobrý den,
chtěla bych se zeptat, jestli je toto (viz fotka) výsledná podoba bezbarierového přístupu na autobusové nádraží nebo s tím hodláte něco dělat? Schodiště je v tomto místě dlouhodobě neschůdné pro vozíčkáře i maminky s kočárky a teď k tomu ještě přibyl velmi výrazný provokativní obrázek vozíčkaře. Děkuji za odpověď!

Dobrý den, prostor autobusového nádraží a přístupové cesty k němu jsou soukromým vlastnictvím firmy Bus Line . Proto prosím směřujte své dotazy na vedení této společnosti.

Oznámeno: 16.06.2016, ověřený zadavatel

Hrabačov

Dobrý den, nově vybudovaný přechod pro chodce v ulici \"Krkonošská\" zasahuje do komunikace a je značně nebezpečný a to hlavně pro cyklisty. Je jen otázkou času, kdy dojde v tomto místě k nehodě . Z tohoto důvodu požaduji co nejrychlejší nápravu.

Stav: vyřešeno
Vyřizuje: František Augustin
Jilemnice - přechod přes silnici II/286 - Krkonošská ul. Přechod pro chodce přes silnici II/286 v Krkonošské ulici v Hrabačově byl postaven podle schválené projektové dokumentace a musí splňovat platné předpisy. Přesto, že se veřejnosti může zdát umístění sníženého obrubníku směrem od chodníku do vozovky nelogické, jiná možnost není. Maximální šířka přechodu pro chodce na silnici II. třídy je 7 m. V případě delšího přechodu by musel být uprostřed dělící ostrůvek široký min. 2 m. To by se sem ale nevměstnaly 2 jízdní pruhy o požadované šířce 3,5 m. Pokud tedy měl být v tomto místě nějakým způsobem realizován přechod pro chodce, tak to skutečně jinak nešlo. V minulých dnech bylo dokončeno vodorovné dopravní značení - naváděcí 10 m dlouhé bílé pruhy, které mají funkci převést plynule řidiče i cyklisty přes přechod. Označeny (žlutě) byly i snížené obrubníky. V nočních hodinách je pak přechod předpisově osvětlen a je již z dálky dobře viditelný. Věříme, že nyní už bude přechod sloužit k plné spokojenosti občanů a splní požadovanou funkci - zajištění bezpečného překonání vozovky na této frekventované části silnice. František Augustin referent odboru rozvoje, investic a majetku

další

 

velikost písma - A +

Loga projektu Projekt Zavádění CAF v Jilemnici

Projekt „Zavádění CAF v Jilemnici“ číslo: CZ.1.04/4.1.01/53.00038. Tento projekt je financován z ESF prostřednictvím Operačního programu Lidské zdroje a zaměstnanost a státního rozpočtu ČR. Díky projektu pořídilo Město Jilemnice v roce 2011 tyto webové stránky.