ZAČÁTEK

19.10.2020, od 19:00 hod

• Vstupné: 420,- / 380,- Kč

Divadelní představení (britská komedie)

„Vložila jsem své srdce do dlaně a ukázala ti ho. Nabídla jsem ti ho. Dobrovolně. Byla jsem statečná."

Co by se stalo, kdybychom k sobě byli od začátku, co se známe, zcela otevření...Hra dopodrobna sleduje začátek jednoho vztahu zhuštěný do jediného, velmi brzkého rána, kdy se zdá, že Danny je poslední, kdo ještě neodešel ze včerejší party.

Laura sedí na gauči, pozoruje ho a nakonec přijde se zcela jasnou pobídkou:

Vyspi se se mnou.

Dannyho mírně vykolejí Lauřina otevřenost a, jak se ukazuje, na takovou upřímnost není vlastně nikdo úplně připravený....

Nová britská divadelní komedie, která měla premiéru v Royal National Theatre a v roce 2017 sklidila nebývalý úspěch u diváků i odborné veřejnosti.

Hrají: Lucie Vondráčková a Petr Jeništa

Autor: David Eldridge  Režie: Petra Horváthová

Předprodej vstupenek od 15.6.2020 v Informačním centru Jilemnice + na sdjilm.koupitvstupenku.cz