Vietnam II

30.03.2020, od 18:00 hod

• Vstupné: 80,- Kč

Vyprávění o Vietnamu, tamní kultuře, o setkávání s místními lidmi, o tradicích, architektuře, jídle a dalších společenských zvycích.

Od standardních cestovatelských přednášek se tato zásadně liší zejména tím, že nepojednává o frekventovaných turistických destinacích, ale srovnává jednotlivé kultury severního, středního a jižního Vietnamu. Milan Bureš vás zavede do míst Vietnamu, která jako běžný turista nenavštívíte a dozvíte se víc o zvycích, společenských pravidlech a kultuře národa, který ovlivňuje i život v naší zemi. Vše dokládají stovky fotografií, které autor pořídil během svých šesti návštěv Vietnamu.

Milan Bureš, cestovatel z Orlickoústecka, jehož zájmem jsou země střední Asie, Indočíny a Dálného východu.

Předprodej zahájen od 10.2.2020 v Informačním centru Jilemnice + ONLINE.