VELKÉ LÁSKY V MALÉM HOTELU – Divadelní společnost Háta

26.05.2020, od 19:00 hod

• Vstupné: 420,-

Bláznivá komedie Raye Cooneyho vypráví o tom, že ani člen vlády by si neměl něco začínat s vdanou sekretářkou. A pokud si vybere k záletům hotel, kde je i jeho manželka a čínská obsluha mu moc nerozumí, je to přímo katastrofa. To potom potřebuješ spolehlivého tajemníka, který dokáže vyrobit takové alibi, nad kterými zůstává rozum stát. Pokud se do toho připlete puritánská poslankyně a podváděný manžel, je jasné, že v hotelu vypukne peklo.

Hrají:Lukáš Vaculík, Mahulena Bočanová / Olga „Háta“ Želenská, Adéla Gondíková / Betka Stanková, Filip Tomsa, Marcel Vašinka, Ivana Andrlová / Veronika Jeníková / Pavla Vojáčková, Pavel Nečas / Zbyšek Pantůček / Roman Štolpa, Juraj Bernáth / Martin Sobotka, Sandra Černodrinská / Kristýna Kociánová / Radka Pavlovčinová

Předprodej vstupenek pouze v síti ticket365.cz