!!VYPRODÁNO!! VE STODOLE U SLEPIC - Nakafráno Turnov

03.03.2020, od 19:00 hod

• Vstupné: 100,- / 80,- Kč

Divadelní soubor Nakafráno zve diváky na premiéru své nové autorské hry v Jilemnici.

"Naše neustálé umělecké puzení přenést trochu té televizní kultury na jeviště, dalo po několika letech soustředěné tvorby a odříkání život zcela unikátnímu divadelnímu žánru. Vznikla  tak „teátrnovela“. Troufáme si tvrdit, že naše nová divadelní hra, kterou jsme trefně pojmenovaly Ve stodole u slepic, je první vlaštovkou svého druhu. Divák se stane svědkem toho jak jde čas, jak pevná jsou rodinná pouta, a že život není jen procházka růžovou zahradou. Takový příběh se může stát i ve vaší ulici."

Hrají: Kateřina Hofhansová, Michaela Kunetková, Alena Tomášová a Romana Zemenová
Režie: Jan Baron Marek

Volné vstupenky budou v předprodeji od 10.2. 2020 v Informačním centru a bude též spuštěn online prodej vstupenek.