TRAVESTI REVUE TECHTLE MECHTLE A KOČKY

06.10.2020, od 19:00 hod

• Vstupné: 300,- Kč v předprodeji, 330,- Kč na místě

Oblíbená travesti show přijíždí do vašeho města, tentokrát s novým zábavným pořadem nazvaným ,,Nemocnice na pokraji zkázy,,.

Každý si vyzkoušel za život už několikrát roli pacienta na vlastní kůži. Málo kdo ale ví, jak to chodí z té druhé strany. Během tohoto pořadu budete mít možnost nahlédnout pod pokličku do nemocnice, která si žije tak trochu vlastním životem. Zdravotní sestřička Jiřina je sice od rány, pacienti jí často lezou krkem, ale i přesto má svoji práci ráda. Zábavný pořad protkaný vtipnými scénkami z nemocničního prostředí, plný známých melodií a písniček, s výpravou více než 70ti kostýmů a divadelní scénou - to je ,,Nemocnice na pokraji zkázy,,.

Travesti revue Techtle Mechtle a Kočky je aktuálně nejúspěšnější českou travesti skupinou a většina jejich pořadů je vyprodána dlouho dopředu. Představení této skupiny se těší za poslední roky stále větší oblibě, a proto připravují vždy dva nové pořady ročně.

www.techtlemechtlerevue.cz

Stolová úprava s možností občerstvení.

Předprodej vstupenek od 15.6.2020 v Informačním centru Jilemnice + na sdjilm.koupitvstupenku.cz