TOMÁŠ MATONOHA a INSPEKTOR KLUZÓ

31.03.2021, od 19:00 hod

• Vstupné: 250,- Kč

NÁHRADNÍ TERMÍN

Vstupenky zůstávají v platnosti.

Stolová úprava s možností občerstvení

Kapela, přesněji komorní hudební kabaret Tomáš Matonoha a Inspektor Kluzó, se věnuje více žánrům – od šansonu přes blues k jazzu, folku, soulu i rocku. Zakládajícími členy souboru jsou klavírista a skladatel Zdeněk Král společně s hercem, kytaristou a skladatelem Tomášem Matonohou. Později se ke kapele přidala zpěvačka Vendula Příhodová, bubeník Ondřej Veselý a basista Ondřej Homola. Koncerty jsou provázány kabaretními čísly, jako jsou např. stand-upy, scénky, skeče, přednášky, divadelní hry, klauniády apod. Ke svému stylu kapela dodává: „Píšeme písně tak, jak je cítíme, jak jsou nám blízké, tak abychom je rádi hráli a měli z toho radost."

Závěrečný koncert  26. ročníku divadelní přehlídky Březen – měsíc divadla 2020

Mimo abonentní předplatné.

Předprodej vstupenek a prodej Vánočních dárkových poukazů bude zahájen v pondělí 11.11.2019 v Informačním centru, tel.: 481 54 10 08 + ONLINE na www.sdjilm.cz

Vstupenky rezervujeme maximálně 7 dní.