Švec a čert + Mikulášská nadílka

06.12.2020, od 15:00 hod

• Vstupné: 70,-

Tento zimní pohádkový příběh nás zavede do chalupy chudého ševce, který lidem spravuje boty. Jednoho dne se mu za pecí zjeví čert. Když ševce navštíví čert, není to žádná legrace, švec se ho ale nebojí, protože má pro strach uděláno. Nakonec vše dopadne dobře. Čert ševcovi pomůže a tak nakonec se vrátí čert do pekla sám, ale ještě ten rok se na zem vrátí, aby splnil to, co ševci slíbil.

Po představení následuje Mikulášská nadílka – balíčky pro děti zanechte v divácké šatně.