SRPEN V ZEMI INDIÁNŮ – Divadelní spolek Kašpar Praha

19.03.2020, od 19:00 hod

• Vstupné: 460,- / 440,- Kč

Nezahojené křivdy a stíny minulosti rodiny Westonových, která se díky zmizení hlavy rodiny po dlouhé době celá společně potkává a zoufale hledá a nenachází odpuštění, porozumění, lásku a štěstí.

Americký autor Tracy Letts získal za tento text Pulitzerovu cenu. Podle New York Times se jedná o nejvíc vzrušující hru, která se na Broadwayi v posledních letech objevila. Je komedií, jakkoliv se tento termín člověku příčí v souvislosti s tím, co na postavy všechno praskne. Při vší citlivosti a bez cynismu se musíme smát, když tragické momenty dosáhnou intenzity a pravdivosti dále již nesnesitelné. V tomto zvláštním, leč přirozeném řešení je Lettsova hra mimořádná a originálním způsobem vede diváka k přemýšlení i zážitku.

Režie: Pavel Lagner

Hrají: Milena Steinmasslová, Jitka Nerudová, Monika Zoubková, Martina Prášilová, Jelena Juklová, Eliška Boušková, Jakub Špalek, Adrian Jastraban, Aleš Petráš, Šárka Vaculíková / Tereza Rumlová, Jan Zadražil, Miloš Kopečný

Volné vstupenky budou v předprodeji od 10.2. 2020 v Informačním centru a bude též spuštěn online prodej vstupenek.