Sněhurka a sedm trpaslíků - Divadelní soubor J.K.Tyl Lomnice nad Popelkou

29.09.2019, od 15:00 hod

Pohádka na motivy bratří Grimmů, ve kterém se mísí pohádkové kouzlo, napětí a neobyčejná odvaha, začíná jak jinak u kouzelného zrcadla. Kdo je na světě nejkrásnější?

Zlá královna se dozvídá, že její půvab daleko převyšuje nevlastní dcera Sněhurka. Proto se jí chce zbavit. Na útěku před nenávistí narazí Sněhurka na chaloupku, ve které žije sedm roztomilých trpaslíků Šmudla, Prófa, Štístko, Kejchal, Stydlín, Dřímal a nabručený Rejpal. Vzájemné setkání změní osudy každého z nich.

Režie: Veronika Sádková

Délka představení: 60 min.

Předprodej vstupenek v IC od 2.9.2019