Sněhová královna - DS Vojan Desná - Mladá haluz

Sněhová královna -  DS Vojan Desná - Mladá haluz

29.11.2020, od 15:00 hod

• Vstupné: 70,-

Zlý ďábel stvoří kouzelné zrcadlo, které má moc pokřivit obraz toho, kdo se do něj dívá. Nezobrazuje to dobré a krásné v lidech a věcech, ale znázorňuje ošklivost. Když se ale toto zrcadlo pokoušeli skřeti přenést do nebe, neudrželi ho a zrcadlo se roztříštilo na milion střepů. Tak se jeden střípek dostal i do očí Kaje. Chlapec je najednou zlý a odchází se Sněhovou královnou. Jeho kamarádka Gerda se ho však vydává hledat. Potká Květinářku, která po ní chce, aby s ní navždy zůstala. Gerda si však nakonec připomene Kaje a utíká z čarodějné zahrady, hledat Kaje. Potkává víly, které jí seznámí s havranem. Ten se s Gerdou vydává hledat moudrou sovu, která by jim mohla poradit, jak se dostat ke Sněhové královně., Přepadnou je však loupežníci. Zachrání je loupežnická dcerka, která je dovede za sovou.

Gerda nakonec dorazí do království Sněhové královny. Kaj si na nic nevzpomíná. Při vzpomínce však začne plakat a z očí se mu vyplaví střípky kouzelného zrcadla. Sněhová královna se rozplyne a děti mohou odejít domů.

Předprodej vstupenek od 12.10.2020 v IC Jilemnice.