PETR HAPKA A JEHO POTMĚŠILÍ HOSTÉ

17.10.2020, od 19:00 hod

• Vstupné: 490,-

Koncert mapuje hudební tvorbu Petra Hapky. Připomeneme jeho ranou písňovou tvorbu pro Hanu Hegerovou a také jeho spolupráci s největším tvůrčím partnerem Michalem Horáčkem. Zazní i filmové melodie. Ke spolupráci jsme tentokrát přizvali osobnosti, které Hapkovy písně interpretovaly v jeho posledním velkém projektu Kudykam. Na pódiu se tak představí Petra Hřebíčková, Jan Maxián, Jan Sklenář, Lenka Nová, Jana Lota a nebo František Segrado. Zpěváky doprovodí pětičlenný orchestr sólistů v nastudování Petra Maláska.

Předprodej vstupenek od 15.6.2020 v Informačním centru Jilemnice + na sdjilm.koupitvstupenku.cz