O CHALOUPCE Z PERNÍKU - Divadlo Kapsa Andělská Hora

01.03.2020, od 15:00 hod

• Vstupné: 70,- Kč

Žili byli máma s tátou a ti měli dvě děti. Jeníčka a Mařenku.

Táta pracoval v lese a maminka doma vařila . Jednou se děti vypravily do lesa na jahody. Každé malé dítě přece ví, že nejsladší jahody musíte nasbírat v lese. V hlubokém lese ! Ale pozor, nechoďte tam sami. Vezměte s sebou pro jistotu mladšího brášku, co umí vylézt na strom, nebo starší sestřičku, která na vás dohlédne. Ovšem dokud není tma.

Pokud je v lese tma , můžete se ztratit a narazit třeba na  kouzelnou chaloupku.

Proč kouzelnou? Je totiž celá z perníku ! A kdo v takové chaloupce bydlí víme všichni. Zlá ježibaba ..

Zkrátka pohádka o tom, že i ten nejsladší perníček může někdy pořádně zhořknout.

Jedna z nejznámějších pohádek pro děti se dočkala bezpočtu verzí jak v psaném podobě, ve filmu i na  divadle .

My ji hrajeme ve verších a s písničkami. Přijďte za námi a uvidíte sami.

Délka představení : 45 minut bez přestávky

Pro děti od 2 do 10 let.

Předprodej vstupenek od 10.2.2020 v Informačním centru Jilemnice + sdjilm.koupitvstupenku.cz