NEUMÍM JINAK NEŽ LÁSKOU – Divadlo Viola Praha

24.03.2019, od 19:00 hod

• Vstupné: 350,- / 330,-

Výjimečná inscenace pro tři herce nastudovaná k výročí 150 let od smrti Boženy Němcové.

Martýrium jednoho srdce a dvou osudů pro tři herce. Vícežánrová koláž o životě Boženy Němcové s Josefem Němcem, plná dramat, vzpoury, souznění i poezie. Byla mučednicí lásky, hořela pro ni, neuměla jinak než žít láskou, ale nepotkala ji. A především byla velkou spisovatelkou, která pozdvihla naši literaturu k výšinám. Uhrančivá tvorbou i životním stylem. Nezkrotitelně svobodná, spanilá duchem i zjevem. A vznešená tragickým údělem svého nedlouhého života...

Hrají: Tatiana Vilhelmová, Aleš Procházka, Tomáš Pavelka.

Délka představení: 80 minut + přestávka

Předprodej vstupenek od pondělí 5.11.2018 v Informačním centru Jilemnice.