!!ZRUŠENO!! NA BABETTĚ DO GRUZIE

14.09.2020, od 18:00 hod

• Vstupné: 80,-

Nový termín v jednání.

Cestovatelská přednáška  Filipa Tomáška o dobrodružné cestě na babettě do Gruzie.

Bez hlubších znalostí babetty se rozhodl vyrazit sám na tuhle cestu. Za 75 dní urazil 6896 km a ve zdraví se vrátil domů. Vydal se přes Polsko, Ukrajinu, Rusko do Gruzie, kde strávil několik dní v horách, a poté se vydal zpět domů přes Turecko, Bulharsko, Srbsko, Maďarsko a Slovensko až domů.

Po cestě měl i několik poruch babetty, které musel řešit. Na cestě domů ho v Srbsku okradli. Převážně  ale potkával skvělé lidi, kteří mi vždy ochotně pomohli. O všech těchto zážitcích vám povypráví.

www.filiptomasek.cz

Předprodej vstupenek od 7.9.2020 v Informačním centru Jilemnice + na sdjilm.koupitvstupenku.cz