MALINA BROTHERS

24.02.2020, od 19:00 hod

• Vstupné: 250,- v předprodeji a 290,- na místě

Malina Brothers slaví 10 let a představují DVD.

Bratři Malinové, tedy banjista Luboš (Druhá tráva), kytarista Pavel a houslista Josef se společně sešli na pódiu v unikátním projektu nazvaném Malina Brothers, ke kterému přizvali ještě kontrabasistu Pavla Peroutku. Za několik posledních dekád se objevili jako hudebníci či producenti snad na všech důležitých albech tohoto žánru u nás. Mj. spolupracovali s Robertem Křesťanem, Pavlem Bobkem, Věrou Martinovou, Wabim Daňkem, Charliem McCoyem (Bob Dylan, Elvis Presley) aj. Mají za sebou řadu koncertů v USA i na domácích pódiích. Vydali tři řadová CD a na jaře 2019 natočili DVD s hosty Charliem Mc Coyem a Kateřinou García. V roce 2020 oslaví 10 let existence a v rámci koncertů představí zmiňované DVD, které vzniklo ve spolupráci s Českou televizí.

www.malinabrothers.cz

Předprodej vstupenek a prodej Vánočních dárkových poukazů bude zahájen v pondělí 11.11.2019 v Informačním centru, tel.: 481 54 10 08 + ONLINE na www.sdjilm.cz

Vstupenky rezervujeme maximálně 7 dní.