Lenka Filipová a hosté

23.10.2019, od 19:00 hod

• Vstupné: 390,-

V tomto koncertu, který je věnovaný celé řadě úprav věhlasných skladeb pro klasickou kytaru, zazní i úpravy lidových písní, šansonu, ukázky keltských skladeb i největší hity umělkyně. Na pódiu nebudou chybět Lenčini oblíbení hudební hosté, včetně virtuózního hráče na keltskou harfu Seana Barryho. Není pochyb, že poslech nových, prastarou kulturou nasáklých písní v její nezaměnitelné interpretaci bude výjimečným zážitkem jak v albové podobě, tak naživo.

Lenka Filipová je na české a slovenské kulturní scéně značkou hudební kvality, úspěchu, ale i neobyčejné lidské skromnosti. Koncerty plné emocí, virtuozních muzikantských výkonů, komunikace s publikem, celá řada hitů a nekonečná energie posouvá Lenku Filipovovu stále výš mezi elitu českých a slovenských umělců. Právem patří mezi nejžádanější inrterprety současnosti.

Studovala na pražské konzervatoři a poté na Mezinárodní hudební akademii v Paříži obor klasická kytara. Dosud vydala více než 20 alb různých stylových žánrů. Většina z nich byla oceněna jako zlatá nebo platinová. Působí také jako autorka hudby a řada jejích skladeb se stala velkými a trvalými hity.

Předprodej vstupenek od 13.5.2019 v IC + ONLINE (sdjilm.koupitvstupenku.cz)