KDYŽ SE ZHASNE

20.05.2021, od 19:00 hod

• Vstupné: 380,- / 340,-

NÁHRADNÍ TERMÍN

Mrazivá komedie, která knockoutuje Vaše bránice.
Trevor a Nina jsou manželský pár z vyšší newyorské společnosti. On je prominentní gynekolog, ona majitelka a šéfkuchařka vyhlášené italské restaurace. Jejich manželství však nelze pokládat za ideální. Může za to předmanželská smlouva, drsnější než pravidla amerického fotbalu: ten z manželů, který podá návrh na rozvod, přijde o veškerý majetek, který tak automaticky připadne tomu druhému. Jsou Vánoce a Trevor s Ninou pořádají svůj tradiční večírek. Jedinými pozvanými hosty jsou poněkud výstřední manželé Imelda a Artur. Na první pohled by se mohlo zdát, že půjde o dost nudnou párty, jenže to by ona předmanželská smlouva nesměla obsahovat maličký dodatek: ten z manželů, který prokáže tomu druhému nevěru, může požádat o rozvod a získá všechen majetek. Vánoční večírek se tak promění v rozvodové bitevní pole.
Hrají: Lukáš Langmajer, Světlana Nálepková, Michaela Kuklová, Ivo Šmoldas

Předprodej vstupenek od 8.3..2021 v Informačním centru Jilemnice + na sdjilm.koupitvstupenku.cz