Izrael – Svatá v obležení

09.12.2019, od 18:00 hod

• Vstupné: 80,- Kč

Po několika cestách do různých koutů naší planety se Jiří Kalát ocitl na Blízkém východě, přesněji ve státě Izrael. Za ním byla léta studia, desítky přečtených knih a článků i zhlédnutí mnoha dokumentů. Jeho mozek předpokládal, že je připraven na to, co mělo přijít. Nebyl a tak to vlastně začalo. Rána za ranou a překvapení za překvapením ho provázely po celou dobu jeho putování i žití ve Svaté zemi. Byl to Izrael, který ho uchvátil se všemi jeho klady i zápory, hříšnostmi a svátostmi. Dvanáct měsíců nabytých tenzí, konflikty i cestováním. Strach a úžas vyvolávající situace, hluboké cesty do tradic a historie země, jež je považována za jednu z nejvíce konfliktních zón této planety.Během přednášky seznámí Jiří Kalát posluchače s drobnými výseky a příběhy této krásné země.

Předprodej vstupenek od 14.10.2019 v IC Jilemnice