FANTASTICKÁ ŽENA

02.12.2020, od 19:00 hod

• Vstupné: 350,-

Norm Foster

Současná komedie úspěšného kanadského autora, jejíž zápletka se točí kolem seznamu vlastností, které by měla mít ideální partnerka. Jedná se o příběh dvou kamarádů ve středním věku, jejichž životy pořádně zamíchá tajuplná seznamka a doslova fantastická žena,která se jim zčistajasna objeví v bytě. Jak to spolu může souviset?

Nechte se překvapit! A dejte si dobrý pozor na to, co si přejete...

Hrají: Diana Šoltýsová / Patricie Solaříková, Ondřej Volejník / Václav Krátký, Adrian Jastraban / Jarmil Škvrna

Režie: Martin Vokoun

Předprodej vstupenek od 7.9.2020 v Informačním centru Jilemnice + na sdjilm.koupitvstupenku.cz