DVOJKONCERT písničkářů Ivo Jahelky a Miroslava Palečka

06.09.2020, od 19:00 hod

• Vstupné: 250,- Kč

Po společném úvodním bloku se v té první představí Miroslav Paleček – 1/2 známé dvojice Paleček a Janík, která patří k legendám českého folku. V originální interpretaci zazpívá nejen oblíbené JEŽKÁRNY - písně V+W+J, ale i řadu svých osobitých autorských skladeb, zazní i věčné hity „Hele lidi“, „Valčíček“, „Prodavač limonád“, „Petřínská rozhledna“, „Úsměv“, „Navěky tu přeci nejsi“ atp.Písničkám již tradičně  nechybí melodičnost, nevtíravost a nadhled.

V druhé části pořadu pobaví Ivo Jahelka, který je známý jako „zpívající právník“, svými zhudebněnými soudničkami, baladami ze života a perličkami přímo ze soudních síní a předsíní.

Finále Dvojkoncertu, který zaznamenal již více než 150 provedení, je pak opět společné a s oběma protagonisty si obvykle zazpívá radostně i publikum.

Předprodej vstupenek od 15.6.2020 v Informačním centru Jilemnice + na sdjilm.koupitvstupenku.cz