Deštivé dny

07.10.2019, od 19:00 hod

• Vstupné: 440,- / 420,-
Americké drama je hrou o síle přátelství a zároveň kriminálním příběhem.
Na naprosté minimum omezená ungeltovská scénografie staví do popředí autentický dramatický příběh, který režisér vybudoval téměř výhradně na brilantních, strhujících výkonech obou představitelů. Denny a Joey jsou přáteli od dětství. Dnes jsou parťáky u policie a zblízka prožívají každodennost chicagského předměstí. Drsný chlapský příběh je plný střelby, ostrých slov, agrese, ale i citu, něhy a lásky.
V americké a zároveň světové premiéře této hry hrály mladé policisty světové filmové hvězdy Daniel Craig a Hugh Jackman.
Richard Krajčo byl za ztvárnění role Dennyho nominován na cenu Thálie 2012, David Švehlík se umístil v nominaci širší.
autor: Keith Huff
režie: Janusz Klimsza
hrají: Richard Krajčo a David Švehlík
Obvyklá délka představení je 2 hodiny a 20 minut včetně přestávky. Upozorňujeme diváky, že je v rámci představení použito hlasité střelby.
Předprodej vstupenek od 15.4.2019 v Informačním centru + ONLINE  na www.sdjilm.cz
Platnost rezervace vstupenek je 14 dní, nevyzvednuté vstupenky budou uvolněny do dalšího prodeje.