CO TAKHLE KE ZPOVĚDI – Agentura Harlekýn

01.10.2020, od 19:00 hod

• Vstupné: 420,- / 390,- Kč

Pardon me, Prime Minister - Edward Taylor , režie Vladimír Strnisko

Sídlo premiéra zasáhne rodinná bomba. Petr Nárožný v hlavní roli anglické komedie. Vláda Jejího Veličenstva se chystá se rázně zatočit se zábavním průmyslem a hazardem. Jenže má to jednu vadu – na šéfa vládního kabinetu George Venablese se valí skandál. Ze skříní na Downing Street 10 nevypadávají jen političtí kostlivci, ale i polonahé slečny. Sousto pro novináře, munice pro opozici, příležitost pro stranické odpůrce a k tomu všemu zvědavá manželka. Situace jako stvořená pro komediální žánr s pověstným anglickým humorem.

Petr Nárožný v hlavní roli anglické komedie.
Dále hrají: Jaromír Nosek / Jakub Štěpán /, Jan Čenský / Martin Zahálka , Máša Málková / Kateřina Sedláková, Zuzana Slavíková / Ilona Svobodová , Ilona Svobodová / Zuzana Slavíková , Karolína Vágnerová / Andrea Daňková / Jiřina Daňhelková.

Předprodej vstupenek od 15.6.2020 v Informačním centru Jilemnice + na sdjilm.koupitvstupenku.cz