Chlap na zabití

20.02.2019, od 19:00 hod

• Vstupné: 350,- / 330,-

Francouzská komedie o tom, jak se profesionální zabiják stane obětí sebevraha.

Když se setká nekompromisní nájemný zabiják s nesmělým ztroskotancem, který se snaží spáchat sebevraždu, může to na první pohled vypadat, jako snadná práce. Opak je však pravdou... Precizně připravenou akci mu však začne narušovat dotěrný soused z vedlejšího hotelového pokoje Francois Pignon. Po neúspěšném pokusu se oběsit, chce hotelový poslíček zavolat policii, což se Ralfu Milanovi vůbec nehodí, proto se rozhodne, že situaci vyřeší sám. Netuší však, že zbavit se toho dotěrného chlapa bude nad jeho síly…

Zkrátka je to komedie doslova nabitá slovním a situačním humorem výrazně francouzského stylu, která se aktuálně hraje na mnoha světových jevištích a která se dočkala i tří filmových zpracování.

Autor komedie Chlap na zabití je slavný francouzský dramatik, herec, režisér, scénárista a producent Francis Veber. K jeho nejznámějším scénáristickým počinům patří např. Muž z Acapulka, Blbec k večeři, Otec a otec, Kopyto, Klec bláznů, Velký blondýn s černou botou a mnoho dalších.

Hrají: Miroslav Vladyka, Filip Blažek, Alžbeta Stanková, Michal Slaný, Zdeněk Rohlíček , Pavel Dvořák.

Délka představení: 80 minut bez přestávky

Předprodej vstupenek od pondělí 5.11.2018 v Informačním centru Jilemnice.