Černobyl

27.04.2020, od 18:00 hod

• Vstupné: 80,-

Katastrofa jaderné elektrárny v Černobylu ovlivnila svět, nic není jako dříve. S následky se potýkáme dodnes a ještě dlouhých 22 tisíc let budeme. Jak to vše proběhlo, co se stalo po výbuchu, jak se to vypadá dnes v zakázané zóně a příběhy lidí, kteří neměli žít, nebo naopak si na sklonku života vybrali zakázanou zónu jako svůj domov. Včera i dnes, fakta i příběhy. Vydáme se do města duchů Pripjať, ale i do okolí poznat jak vypadá místo po více jak 33 letech od havárie.

Přednáška Tomáše Kubeše

Klip k Černobylu zde https://youtu.be/oVmgQ5OXQu4

www.tomaskubes.cz

Předprodej vstupenek od 11.11.2019 v IC + online.