Čarodějky v kuchyni

12.12.2019, od 19:00 hod

• Vstupné: 350,- / 330,-

Kanadská autorka Caroline SMITH napsala vtipnou hru o pozadí jedné „cooking show“.

Kuchařky Dolly Biddleová a Isabel Lomaxová mají každá svou televizní kuchařskou show. Každá se orientuje na jinou kuchyni a příšerně na sebe žárlí. Doslova se nesnáší a to je slabé slovo. Nejenom kvůli konkurenci i taky kvůli dávnému hříchu z mládí. Je nebezpečné vyskytovat se v jejich blízkosti , pokud se ty dvě dostanou k sobě. A právě těmto dvěma rivalkám je nabídnuta nová společná cooking show Čarodějky v kuchyni.

Dokáží potlačit své antipatie?

Dokáží se během živého vysílání nezabít?

A dokáží si odpustit?

Diváci v hledišti jsou vtažení do „jakoby“ živého vysílání a reagují spontánně na moderátora Stevena, který sehraje v osudech obou kuchařek klíčovou roli.

Hrají: Sandra POGODOVÁ, Michaela DOLINOVÁ, Vincent NAVRÁTIL / Ladislav ONDŘEJ,  Milan DUCHEK

Délka představení: 120 min + přestávka

Předprodej vstupenek od 9.9.2019 v IC + ONLINE