Facebook

Úvod > Městský úřad > Odbory úřadu > Odbor sociálních věcí > Oddělení sociálně právní ochrany dětí > Sociálně právní ochrana dětí > Aktuality

Aktuality

Dokumenty ke stažení

ZveřejněnoDokument
23.03.2020Informace o koronaviru pro dospělé pečující o děti, které vyrůstají v pobytové péči, nebo které mají svěřené do pěstounské péče (typ: PDF, velikost: 569.05 Kb)
V tomto letáku naleznete informace týkající se koronaviru. Tyto informace jsou určeny pro dospělé, kteří pečují o děti a dospívající, jež vyrůstají v pobytové péči (dětské domovy a další ústavy, zařízení pro děti vyžadující okamžitou pomoc, dětské domovy pro děti do 3 let věku apod.), či mají děti v pěstounské péči.
23.03.2020Informace o koronaviru pro děti vyrůstající v zařízeních nebo v pěstounské péči (typ: PDF, velikost: 519.66 Kb)
Informace, které by měli o koronaviru vědět děti vyrůstající v dětských domovech nebo jiných ústavech, zařízeních pro děti vyžadující okamžitou pomoc a v pěstounské péči.
23.03.2020Informace pro děti, které potřebují pomoc v době karantény (typ: PDF, velikost: 551.36 Kb)
Některé děti se doma nemají zrovna dobře a potřebují ochránit třeba před násilím, před tím, že jsou samy nebo mají jiné starosti. A teď ještě k tomu strach z koronaviru…
 

velikost písma - A +

Loga projektu Projekt Zavádění CAF v Jilemnici

Projekt „Zavádění CAF v Jilemnici“ číslo: CZ.1.04/4.1.01/53.00038. Tento projekt je financován z ESF prostřednictvím Operačního programu Lidské zdroje a zaměstnanost a státního rozpočtu ČR. Díky projektu pořídilo Město Jilemnice v roce 2011 tyto webové stránky.